دعوت مشتریان گرامی به هشتمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تأسیسات بیمارستانی هاسپیتکس

نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تأسیسات بیمارستانی هاسپیتکس (HOSPITEX)، 12 تا 15 دیماه 1402 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه تخصصی، شرکتهای مختلف فعال در حوزه ساخت و تجهیز بیمارستان، آخرین محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش می گذارند.

شرکت نقش یادگار کارآفرین، همانند سالهای پیش، با شرکت در این نمایشگاه تخصصی، آخرین محصولات و دستاوردهای خود را به فعالین صنعت بیمارستان سازی ارائه خواهد داد. در این نمایشگاه شرکت نقش یادگار کارآفرین علاوه بر ارائه محصولات مختص بیمارستان سازی خود، از جمله سرامیکهای فول بادی، دبل شارژ، ضد اسید و مونوکالر در دو برند RAK و PVRE و چسبهای پرسلان با برند PVRE، از دو محصول جدید و یک کتاب رونمایی خواهد کرد.

در این نمایشگاه شرکت نقش یادگار کارآفرین از سرامیکهای پرسلان آنتی باکتریال خود رونمایی خواهد کرد. این محصول که حاصل تلاش بخش تحقیق و توسعه شرکت است و پس از مدتی طولانی به ثمر رسید، برای اولین بار در ایران تولید شده و موفق به دریافت مجوزها و استانداردهای لازم گشته است. سرامیکهای آنتی باکتریال تولید شده، در فرایند تولید، آنتی باکتریال می شوند و به همین واسطه خاصیت آنتی باکتریالی خود را در تمام طول عمر خود حفظ می نمایند. علاوه بر سرامیکهای آنتی باکتریال، در این نمایشگاه از سرامیکهای پرسلان سایز 80 در 80 سانتیمتر راک سرامیک نیز رونمایی خواهد شد.

همچنین شرکت نقش یادگار کارآفرین، در این نمایشگاه، از کتابی با عنوان «راهنمای انتخاب سرامیک کف و دیوار بیمارستان» رونمایی خواهد کرد. در این کتاب سعی شده کلیه اطلاعات مورد نیاز جهت انتخاب هوشمندانه سرامیک برای بخشهای مختلف یک بیمارستان به تصمیم گیران ارائه گردد. همچنین در این کتاب برای اولین بار در کشور به مباحث روانشناسی رنگ و کاربرد آن در بیمارستان سازی اشاره و در این خصوص پیشنهاداتی ارائه شده است.

بدین وسیله از همه مشتریان گرامی جهت بازدید از غرفه راک سرامیک در این نمایشگاه، دعوت به عمل می آید.