درباره ما

خانه / درباره ما

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح تا 17
پنجشبه ها از ساعت 8:30 صبح تا 13

مشاوره تخصصی

تماس بگیرید
021-88602900

آدرس ما

دفتر مرکزی
تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی جنوبی، کوچه بهار ۲، پلاک ۲، طبقه ۴

درباره شرکت نقش یادگار کارآفرین بیشتر بدانید

شرکت نقش یادگار کارآفرین، شرکتی بازرگانی در حوزه تأمین سرامیک و محصولات وابسته است که فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1400 آغاز کرده است. پیشینه فعالیت این مجموعه به سال 1386 باز می گردد. از سال 1386 تا سال 1399 فعالیتهای این مجموعه در قالب غیرشرکتی انجام می شد که پس از ثبت شرکت نقش یادگار کارآفرین، کلیه فعالیتها به صورت رسمی به این شرکت منتقل شد.

شرکت نقش یادگار کارآفرین، عرضه کننده انواع سرامیک پرسلان در سایزهای مختلف در دو برند RAK و PVRE است. این شرکت فروش انحصاری تولیدات کارخانه راک سرامیک ایران را تحت نام دو برند مذکور بر عهده دارد. نقش یادگار کارآفرین علاوه بر تولید انواع سرامیک، کالاهای مکمل سرامیک، از قبیل چسب پرسلان، ملات پرسلان، پودر بندکشی، عایق رطوبتی و ملات ترمیمی را نیز در برند PVRE تولید و عرضه می نماید.

سرامیکهای تولیدی این شرکت در سایزهای 60 در 60 سانتیمتر، 60 در 120 سانتیمتر، 80 در 80 سانتیمتر، 100 در 100 سانتیمتر، 120 در 120 سانتیمتر و 80 در 160 سانتیمتر تولید می گردد. سرامیکهای تولیدی این مجموعه پرسلان واقعی با جذب آب زیر نیم درصد هستند و در انواع مختلفی، از جمله سرامیک پرسلان لعاب پولیش، سرامیک پرسلان لعاب مات، سرامیک پرسلان مونوکالر، سرامیک پرسلان فول بادی، سرامیک پرسلان دبل شارژ و سرامیک پرسلان ضد اسید، تولید و عرضه می شوند.

در زمینه تولید، شرکت نقش یادگار کارآفرین سعی داشته تا راه حل کامل و متنوعی برای کاربریهای مختلف در حوزه تأمین سرامیک و محصولات مکمل آن ارائه نماید. در حال حاضر محصولات تولیدی این شرکت توانایی پاسخگویی به سلایق مختلف مشتریان در زمینه تأمین سرامیک پرسلان کف و دیوار کاربریهای مختلف را داراست.

شرکت نقش یادگار کارآفرین علاوه بر فروش محصولات در فروشگاهها و نمایندگیهای خود، سالهاست به صورت متمرکز و کاملاً تخصصی در پروژه های بزرگ مقیاس مختلف کشور مشغول فعالیت است و تأمین کننده سرامیک مورد نیاز بالغ بر صدها پروژه بزرگ ملی بوده است. بسیاری از پروژه های حوزه درمان، برجهای مسکونی معروف، شهرک های مسکونی بزرگ کشور، از جمله پروژه های تأمین شده توسط شرکت نقش یادگار کارآفرین هستند. لیست پروژه های شرکت در فایل رزومه قابل مشاهده است.

علاوه بر بازار داخلی، محصولات تولیدی شرکت به بسیاری از کشورهای دور و نزدیک صادر می گردد، از جمله به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، بلژیک، آلمان، بلغارستان، کانادا، تانزانیا، ترکمنستان، ارمنستان و ...

فعالیت صادقانه و تأمین رضایت مشتریان، ارزشهای بنیادین شرکت نقش یادگار کارآفرین هستند و همواره سعی بر این بوده با ارائه مشاوره صحیح به مشتریان، ارزشهای مذکور تأمین گردد. به عبارت دیگر شرکت نقش یادگار کارآفرین، با سالها تجربه در خصوص تأمین سرامیک پروژه های بزرگ کشور، خود را بخشی از فرایند ساخت و بهره برداری از این پروژه ها می داند و بر اساس همین ذهنیت همواره سعی در عرضه محصولات با کیفیت داشته و دارد. نظر به اینکه پروژه های بزرگ ملی، از یک سو منشأ خدمات فراوانی برای مردم شریف کشور هستند و از سوی دیگر سرمایه ای هستند که باید در بلند مدت توانایی ارائه خدمات را داشته باشند، شرکت نقش یادگار کارآفرین با ایجاد واحد تحقیق و توسعه محصولات سرامیکی و محصولات مرتبط با آن، سعی در تولید و عرضه محصولاتی با کیفیت، مقاوم و مقرون به صرفه دارد تا از این طریق مسئولیت اجتماعی خود را انجام داده باشد.

از مهمترین اهداف شرکت نقش یادگار کارآفرین تا سال 1403 تکمیل سبد محصولات و اشتغالزایی است. در این زمینه مدیریت شرکت اقدام به سرمایه گذاری جهت خرید خطوط جدید تولید با برترین تکنولوژیهای موجود دنیا کرده است. امید است در تاریخ پیش بینی شده، خطوط جدید تولید به بهره برداری رسیده و محصولات تولیدی آن به بازار عرضه گردد. برآوردها نشان می دهد که با آغاز بهره برداری از خطوط جدید تولید، برای 150 نفر به صورت مستقیم و 60 نفر نیز به صورت غیرمستقیم، فرصت شغلی جدید ایجاد شود. همچنین در حال حاضر در دفتر مرکزی شرکت نقش یادگار کارآفرین 45 نفر مشغول فعالیت هستند.  

محصولات شرکت در کارخانه راک سرامیک ایران و تحت استانداردهای فنی راک سرامیک امارات تولید می شود. کارخانه راک سرامیک ایران در اصفهان‌، کیلومتر 50 جاده اصفهان به شهرضا، مجاور منطقه صنعتی رازی، در منطقه صنعتی خرم واقع شده است. این کارخانه در زمینی به مساحت 30 هکتار و با زیربنای 90 هزار متر مربع احداث شده است.

 

ماشین آلات کارخانه همگی از بهترین برندهای دنیا، از جمله برند SACMI ایتالیا و با بروزترین تکنولوژی ها، تهیه و استقرار یافته اند. در حال حاضر 400 نفر در این کارخانه مشغول فعالیت هستند و ماحصل تلاش آنها تولید 4 میلیون متر مربع سرامیک پرسلان در سال است. انتظار بر این است که با استقرار خطوط جدید تولید و بهره برداری از آنها، ظرفیت تولید کارخانه تا سال 1403به 8 میلیون متر مربع در سال برسد.
به منظور نمایش مدرن محصولات تولیدی، یکی از بهترین و زیباترین شوروم های موجود در صنعت سرامیک ایران، در دفتر مرکزی کارخانه راک سرامیک (دفتر مرکزی شرکت نیکا نقش ایرانیان) ایجاد شده است. این شوروم عمدتاً جهت پرزنت محصولات به مشتریان بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

 

آدرس شوروم مرکزی: تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی جنوبی، کوچه بهار دو، پلاک دو، طبقه اول

علاوه بر شوروم مرکزی کارخانه، شرکت نقش یادگار کارآفرین دو شوروم نیز در خیابان شیرازی جنوبی در اختیار دارد که با هدف پرزنت محصولات به مشتریان در ایجاد شده اند.

 

آدرس شوروم ها: تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی جنوبی، پلاک 150 (فروشگاه پرند) و پلاک 146 (فروشگاه هارمونی)

محصولات تولیدی شرکت نقش یادگار کارآفرین از نظر فنی، تمامی استانداردها و گواهی نامه های فنی را داراست و در این زمینه در بسیاری شاخصها، فراتر از استانداردهای ملی عمل کرده که نتایج آزمایشات فنی محصولات به خوبی گویای این مطلب است. گواهینامه ها و استانداردهای محصولات تولیدی شرکت در تصاویر زیر قابل مشاهده است.

استاندارد ها و گواهینامه ها